Formacionet zyrtare: Chelsea – Aston Villa

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Aston Villa.

Chelsea synon tri pikë të reja në Premier League, ndaj skuadrës së Aston Villa, shkruan Periskopi.

Në kuadër të xhiros së katërt, ‘Blutë’ luajnë para tifozëve të tyre dhe shihen favoritë në letër.

Ndeshja mes Chelsea dhe Villa luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Chelsea:

Aston: