Formacionet zyrtare: Hoffenheim – Bayern Munich

Periskopi.com Sporti

Sot (e diele) do zhvillohet ndeshja mes Hoffenheimit dhe Bayern Munichut, e vlefshme për xhiron e dytë të Bundesligës.

Bayerni pas fitores ndaj Sevillas kërkon që të vazhdojë me serinë pa humbje.

Ndërsa, skuadra vendase gjithashtu ka arkëtuar tri pikë në ndeshjen e parë dhe do provojë befasinë ndaj “Bavavrezëve”.

Formacionet zyrtare:

Hoffeinheim: Baumann, Akpoguma, Baumgartner, Bicakcic, Dabbur, Geiger, Kaderabek, Kramaric, Posch, Samassekou, Vogt.

Bayern Munich: Neuer, Pavard, Kimmich, Gnabry, Sane, Zirkzee, Boateng, Davies, Tolisso, Muller, Alaba.

 

Shpërndaje në: