Formacionet zyrtare: PSG – Clermont, Rashani nga banka, Messi mungon

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes PSG dhe Clermont.

Skuadra e Paris Saint Germain luan në shtëpi kundër skuadrës së Elbasan Rashanit, shkruan Persikopi.

PSG dhe Clermont kontestojnë tri pikët me fillim nga ora 17:00, në kuadër të Ligue 1.

Në këtë ndeshje nuk do të jetë Messi nga minuta e parë, pasi kishte angazhime me Argjentinën dhe duket se nuk ka pushuar mjaftueshëm.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të skuadrave. /Periskopi/

Shpërndaje në: