Formacionet zyrtare: Sassuolo – Milan

Periskopi.com Sporti

Milan dhe Inter janë në garë të ngushtë për titullin kampion të Serie A.

“Rossonerët” aktualisht janë liderë në klasifikim me dy pikë më shumë se Inter, kurse xhiro e sotme do jetë vendimtare për fatin e ligës italiane.

Milan do përballet me Sassuolon me fillim nga ora 18:00.Ja formacionet zyrtare:

VIDEO