Francë-Kroaci: Publikohen formacionet zyrtare të finales së madhe (Foto)

Periskopi.com Botërori 2018

Sot me fillim nga ora 17:00 luhet finalja e Kupës së Botës

Franca dhe Kroacia do të luftojnë për trofeun e Kupës së Botës në ndeshjen e cila do të luhet në Luzhniki të Moskës, shkruan Periskopi.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Te Kroacia nuk ka mungesa dhe Perisic luan nga minuta e parë.

Franca vazhdon në sulm me Olivier Giroud. /Periskopi/