Gaxherri: E shohim a i dhez VV’së mo. I ka marrë 51% por më kurrë nuk i merr

Periskopi.com Lajme

Besa Gaxherri nga LDK ka deklaruar se Vetëvendosje nuk do të mund ta ketë votën e qytetarëve më, sikurse e kishte në zgjedhjet e fundit, transmeton Periskopi.

‘’E shohim a i dhez VV’së mo qajo, i ka marrë 51 për qind por më kurrë nuk i merr’’ ka thënë ajo në Pressing.

‘Nuk ka opozitë si VV dhe sdo të ketë kurrë në Kosovë. Nuk ka me i dhez mo’’./PERISKOPI/