Ghetto Geasy dhe Onat vijnë me “BS”

Ghetto Geasy dhe Onat vijnë me “BS”

Këngëtarët e rep grupit Baba Stars, Ghetto Geasy dhe Onat kanë publikuar këngën e tyre më të re.

“BS” titullohet kënga e sjell edhe me videoklip, transmeton Koha.net. Për tekstin e kësaj kënge janë përkujdesur të dy reperët, kurse muzika nga Libeats. Videoklipi është punuar nga Entermedia.

Kënga e fundit e Ghetto Geasy është bashkëpunimi me Majk në projektin “S’jena mo”, e publikuar para shtatë muajve.

 

 

 

Shpërndaje në: