Gjendet një trup i pajetë në Deçan

Gjendet një trup i pajetë në Deçan

Një person ka njoftuar policinë për një trup të pajetë në Deçan.

Policia ka bërë të ditur se vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

“Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar për obduksion. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh.Tutje, policia ka njoftuar se rasti është cilësuar si “hetim i vdekjes”

Seanca solemne e Kuvendit, Ilir Shaqiri dhe Shkurte Fejza këndojnë në Kuvend

 

Shpërndaje në: