Gjermania nuk lejon befasi – Havertz barazon shifrat ndaj Anglisë

Gjermania nuk lejon befasi – Havertz barazon shifrat ndaj Anglisë

Vjen edhe goli i gjashtë në takimin ndërmjet Anglisë dhe Gjermanisë, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Ligën e Kombëve të Ligës A.

Golin e tretë dhe të barazimit për Gjermaninë e ka shënuar, Kai Havertz në minutën e 86’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 3:3.

VIDEO

Shpërndaje në: