Gjithçka e barabartë në finalen e Evropa Ligës – Shënon Borre për Frankfurtin

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në finalen e madhe të Evropa Ligës ndërmjet Frankfurtit dhe Rangers.

Golin e parë dhe të barazimit për klubin e frankfurtit e ka shënuar, Borre në minutën e 69’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO