Goli i mbrëmshëm i Bruno Fernandesit do të mbahet mend gjatë – portieri në ‘gjumë’

Periskopi.com Sporti

Pas performancës të dobët në Stamboll, skuadra e Ole Gunnar Solskjaer mbrëmë tregoi një lojë absolutisht briliante ndaj ekipit turk, Beskishar, në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan Periskopi.

Ishte mesfushori portugez, Bruno Fernandes ai i cili mori të gjithë vëmendjen, duke shënuar dy golat e para dhe duke mos i lënë asnjë mundësi mbrojtjeje portierit.

Tre herë kampionët e Evropës arritën ta mposhtin skuadrën turke me rezultat 4:1. /Periskopi

 

Shpërndaje në: