Graniti dhe Leonita nuk hezitojnë të shfaqin lumturinë se po bëhen prindër

Periskopi.com Showbiz

Granit Xhaka dhe Leonita shpejtë do të bëhen prindër për herë të parë.

Përpos dashurisë së madhe që kanë për njëri-tjetrin, pas disa muajve dyshja dashurinë e tyre do e ndajnë edhe me një fëmijë.

 

 

Përderisa po shijojnë ditët më të lumtura të jetës së tyre, ata nuk ngurrojnë që momentet e këndshme t’i ndajnë edhe me ndjekësit në Instagram.

Shpërndaje në: