Gruaja e ish futbollistit të Milanit “djeg” Instagramin, poston thuajse nudo

Periskopi.com Sporti

Lucas Ocampos nuk i ka arritur majat e futbollit edhe pse i është dhënë disa herë mundësia.

Por, e njëjta gjë nuk mund të thuhet edhe sa i përket dashurisë.

Ish-sulmuesi i Milanit prej më shumë se dy vitesh është i martuar me Majooh Barbeito, me të cilën ka edhe dy fëmijë.

Ajo vlerësohet si një nga femrat më të kompletuara me linjat e saj perfekte, që kujdeset së tepërmi me ushtrime fizike dhe palestër.

Majooh nuk ngurron të tregojë rezultatet e aktivitetit të saj, madje shpeshherë i kalon edhe limitet duke postuar foto vërtet “të nxehta”, siç është edhe kjo para dushit.

Ndryshe, Ocampos sezonin e kaluar luajti tek klubi spanjoll Sevilla, ku u paraqit në 33 ndeshje në të cilat shënoi 14 gola.

Image
Image
Image

Shpërndaje në: