Gruaja hidhet nga kati i pestë i banesës në Suharekë, shpëton me lëndime të rënda

Periskopi.com Lajme

Një grua nga Suhareka është hedhur nga kati i pestë i banesës, dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se viktima është dërguar për trajtim në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Arsyeja e shtyrjes drejt këtij akti është e panjohur. Rasti është në procedurë hetimore.