Haradinaj thotë se pasuria do t’i shtohet për 1.5 milion euro

Periskopi.com Lajme

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, gjatë një intervistë ka folur për pasurinë e tij.

Ai ka paralajmëruar se pasuria e tij do të shtohet shumë më shumë.

Ai tha se do t’i shes reliktet e luftës dhe se pasuria e tij do të vlejë mbi 1 milionë euro.

“Pasuria do të shtohet në 1 milionë euro. Do t’i shes reliktet e luftës”, u shpreh Haradinaj në T7.

Shpërndaje në: