Histori e nxehtë erotike +16 /No comment…

Periskopi.com +18

Po ju tregoj nje histori te shkurter dashurije.. Jam nje vajz 23 vjece me flok kacurela te zeza jam elegante,zeshkane dhe goxha joshese. Para dy vjetesh kur isha 21 vjec sapo isha fejuar me nje djal qe jetonte ne seres “ishull ne greqi” e doja ne te vertet se ishte djal i mire.

Nje dit vendosem te shkonim ne det per te bere banjo dhe kur shkuam atje rastesisht takuam nje kolege pune e te fejuarit e cila kishte ardhur me te vllain per te bere banjo, sapo e pashe ndieva nje terheqje seksuale te pa imagjinueshme ishte djal shum seksi. Pasi beme pak muabet mua nuk po me duroheshe qe te ngeleshim vetem,po e shikoja ne sy dhe e pash qe edhe atij i pelqeja se i ngelen syt te gjoksi im. Nuk kaloi as gjysem ore nga momenti qe ishim takuar dhe nuk po me durohej dot,doja ta puthja ta kafshoja dhe te beja seks pa mbarim me te por s’po gjeja momentin per tja thene.

Mirpo per fat te mir ati i mbaruan cigaret dhe tha se do te shkonte per te bler paket ne nje dyqan atje afer,dhe un i thash te fejuarit se do shkoja per te bler nje top per te luajtur,dhe shkova me nxitim ne anen tjeter te ruges ku ishin dhe disa vagona treni te braktisura nga ku nuk dukeshe vendi ku ishte i fejuara me ate gocen. Isha shum e emocjonuar per momentin. Kur po kthehej ai djali i bera shenje me dore qe te vinte tek vagonat, u futa brenda dhe po prisja, zemra sa nuk po me dilte vendit kur ai yri nuk i thame asgje njeri tjetrit por u perqafuam dhe filluam te putheshim si te c’mendur ai me futi doren posht dhe po me ferkonte p….. o zot cfar kenaqesie thash se po humbisja ndjenjat dhe ashtu e eksituar sic isha u ula posht ja hoqa te mbathurat dhe ja mora ne goje dhe e thethija si te ishte prej cokollate.

E kishte goxha te math. Pasi ja thitha reth dy minuta ai me ngriti lart mbi nje banak dhe filloi te ma lepinte pi..N o zot o zot c’far kenaqesije,i thash te ma fuste se po digjesha, mi kapi duart dhe me terhoqi nga vetja dhe k..I i tij hyri fuqishem ne p….N tim o zot ishte nje mbrekulli me palloi fort sa un arita ne ekstaz dhe pasi me derdhi brenda po me kafshonte thithat e gjoksit dhe pasi mbaruam e putha ne faqe u veshem,e gjitha kjo zgjati reth 15 min.. I kerkova nr e tel dhe i thash te priste qe te shkoja un e para tek ata qe po na prisnin kur shkova te ai thash se kishte shum njeres tek dyqani dhe un u merzita duke pritur dhe ika fare. Ndersa ai erdhi mbas nje ore e tha se takoi disa shok e pine nganje bire.

U takuam dhe dy her te tjera me ate djalin por me pas e kapi policija se ishte pa dokumenta dhe qe nga ajo dit qe iku ne shqiperi nuk ja kam degjuar as zeri por besoj se nje dit do e gjej dhe s’do e humbas me se ai esht djali im i endrave te mija.Ndersa buri eshte partneri i jetes time..