Horror i vërtetë: Mbrojtja e Prishtinës bën reagim mëhallash dhe pëson gol nga norvegjezët

Periskopi.com Sporti

Prishtina ka pësuar gol qysh në minutën e 11-të kundër skuadrës norvegjeze, Bodo/Glimt, në kualifikimet për Conference League.

Solbakken asistoi për Berg në zonë, i cili qëlloi me lehtësi absolute pas një reagimi thjesht katastrofal të kryeqytetasve.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: