Hyseni premton ngrohtoren e qytetit në Podujevë

Periskopi.com Lajme

 Kandidati i LDK-së për kryetar të komunës së Podujevës, Ekrem Hyseni ka premtuar se gjatë mandatit të tij do të siguroj realizimin e ngrohtores së qytetit në Podujevë.

Këto komente Hyseni i ka bëtë gjatë emisionit “Context” në ATV.

Tutje Hyseni ka prezantuar edhe projektet e tij programore që ndërlidhen me ambientin, zhvillimin urban dhe fusha tjera.

Shpërndaje në: