I riu me ngjyrë ju lë pa mend, shikojeni si interpreton këngën ‘kuq e zi’ (Video)

Periskopi.com Fun

Një video interesante është shpërndarë në rrjetin social “Instagram” nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama – raporton Periskopi.

Aty shihet një i ri me ngjyrë, i cili këndon me pasion të madh një këngë shqiptare.

Ai shihet në mesin e një turme fëmijësh, teksa valvon flamurin kuq e zi.

I riu me ngjyrë këndon këngën e Sinan Hoxhës dhe Medës “kuq e zi”.

Është befasuese se si ai e interpreton tekstin në përpikëri ashtu siç është.

Shihni video:

 

View this post on Instagram

 

Fantastike🤣🇦🇱🤝

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Shpërndaje në: