I vdes daja Robin Krasniqit

Periskopi.com Sporti

Boksieri i mirënjohur nga Kosova, Robin Krasniqi ka bërë me dije se daja i tij ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një statusi në rrjetin social, Facebook.

Njoftimi i plotë i Krasniqit, pa ndërhyrje:

“Ma kpute shpirtin o Daja jam,U Befsh Banor i Xhenetit Daja jam, Te Zotit jem dhe tek aj dot kthehemi…. Veprat tua, mirsit tua, dhe Dashurin qe na dhe nuk dot vdes kurre…
Te kujtoj gjithmon me mall Daja jam“.