Ipad i ri nuk do të ketë ‘Face ID’

Periskopi.com Tech & Auto

Apple së shpejti do të sjellë modelet e reja të Ipad.

Në këto modele pritet që të ketë ndryshime të dukshme jo vetëm në dizajn por edhe në çmim.

Sipas spekulimeve, thuhet që në katër Ipad-at e ri nuk do të ketë skanerë të fytyrës apo ‘Face ID.

Po ashtu pritet ndërrim i procesorit dhe me shumë mundësi do të jenë shumë më të shpejtë./Indeksonline/

Shpërndaje në: