J.Lo pyet Di Caprion se ku ta kalojë natën

J.Lo pyet Di Caprion se ku ta kalojë natën

Prezantuesi James Corden kishte zgjedhur të ftonte Jenifer Lopez në emisionin e tij “Carpool Karaoke” . Pasi kënduan disa këngë, ai rrëmbeu telefonin e saj dhe i la dërgoi mesazh Leonardo DiCaprios duke i thënë që JLo nuk ndihet mirë, ka nevojë pëe pak relaksim, dhe se a kishte ai ndonjë sygjerim.

Leonado u shpreh shumë i gatshëm duke i ofruar të dalin në ndonjë klub nate.

Shpërndaje në: