Ja falenderimi i veçantë i Xhakës për mesazhet e ditëlindjes

Periskopi.com Sporti

Dita e sotme ka qenë tejet speciale për Granit Xhaka.

Mesfushori i Arsenalit me prejardhje nga Kosova e ka festuar ditëlindjen e tij të 28-të sot

Xhaka si dhuratë kryesore i dëshiron tre pikë nesër në mbrëmje kundër Liverpoolit.

“Doja të them faleminderit të gjithëve për mesazhet e ditëlindjes. Shpresoj se dhurata kryesore vjen nesër… tre pikë”, ka shkruar Xhaka.

Ndryshe, Liverpooli dhe Arsenali nesër përballen në kuadër të javës së tretë në Premierligë

Shpërndaje në: