“Jena motra kallaballëk”, ndezet atmosfera, dasmorët e këngëtari futen në pishinë

Periskopi.com Lajme

Në një dasëm shqiptare atmosfera kishte arritur kulmin, ku dasmorët dhe këngëtari ishin futur edhe në pishinë, shkruan Periskopi.

Në video shihet teksa këngëtari ia thotë këngës ” Jena motra kallaballëk”, ndërsa damorët ia nisin valles e hedhen në pishinë./PERISKOPI

VIDEO