Kamerat kapin momentin e madh – Shikoni se çfarë bëri Mane pas ekzekutimit të penalltive

Periskopi.com Sporti

Kur flasin për Sadio Mane të gjithë e dijnë të kaluarën e tij dhe se sa human dhe miqësor është si njeri.

Mane humbi dje penalltinë në finale e Fa Cup ndaj Chelseas, por që skuadra e Liverpooli e fituan trofeun në fund, shkruan Periskopi.

Kur Tsimikas shënoi golin e fitores për Liverpoolin, të gjithë vrapuan pas tij duke festuar, por Mane shkoi tek portieri i Chelseas, Mendy, ai e përqqafoi atë.

Shikoni momentin në video:

VIDEO