Kejvina Kthella largohet nga Big Brother

Kejvina Kthella largohet nga Big Brother

Modelja Kejvina Kthella ushtroi dhunë fizike ndaj banorit të Big Brother, Luiz Ejlli. Duke shkaktuar kështu një ndër momentet më të shëmtuara në ekran.

Ajo tha se është gjest i shëmtuar dhe nuk e justifikon. Por, megjithatë, ajo u dënua nga Vëllai i Madh.

Ajo u diskualifikua nga loja.

“Është shumë e shëmtuar. Nuk është diçka për të bërë. Nuk e justifikoj” – tha Kthella për dhunën ndaj Luizit.

Shpërndaje në: