Këta janë emrat befasues në 11 e parë të Barcelonës për sezonin e ardhshëm?

Periskopi.com Sporti

Kampioni aktual i La Ligës spanjolle dhe, 5 herë kampioni i Evropës, Barcelona, ka nisur një ndërmarrje për ristrukturimin e përbërjes së skuadrës së saj për sezonin e ardhshëm, 2020-2021.

Andaj, në kuadër të këtij plani, blaugranët kanë piketuar një mori lojtarësh nga të gjitha repartet, të cilët klubi aspiron t’i shtojë në radhët e veta, përkatësisht t’i kenë në 11 e parë të klubit për sezonin vijues.

Periskopi jua sjell 11 e parë aspiruese të skuadrës katalunase për sezonin 2020-2021. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: