Këto janë 10 fanelat më të shitura në Premier Ligë (Foto)

Këto janë 10 fanelat më të shitura në Premier Ligë (Foto)

Lista është zbuluar nga mediat britanike.

Ndërsa, në pozitën e dytë renditet Zlatan Ibrahimovic, kurse pozitat 3 dhe 4 i mbajnë Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil të Arsenalit. /Periskopi.com

3

Shpërndaje në: