Këto janë skena nga videoklipi më i ri i Dafina Zeqirit dhe Kaos

Këto janë skena nga videoklipi më i ri i Dafina Zeqirit dhe Kaos

Këngëtarja Dafina Zeqiri shumë shpejt do ta sjellë videoklipin e saj më të ri me grupin KAOS. Pritet se do të jetë këngë shumë e pëlqyer.

Shpërndaje në: