Kjo është bashkëshortja seksi e gjyqtarit që do ta drejtojë finalen e Kupës së Botës (Foto)

Periskopi.com Botërori 2018

Të gjithë ndjekësit e futbollit janë bërë gati që të shikojnë finalen e madhe të Botërorit “Rusi 2018”, atë midis Francës dhe Kroacisë.

Kjo finale do të arbitrohet nga gjyqtari argjentinas, Nelson Pitana. Ndërkohë që vëmendja është shkëputur nga ndeshja për te bashkëshortja e arbitrit.

397637_TS_13-07-18_2710760421_

Është Romina Ortega e cila i ka shfaqur mbështetjen dhe uron bashkëshortin e saj meqë do të arbitrojë këtë finale. Por ajo duket e shfaqur në rrjete sociale gati e zhveshur duke pozuar “hot” dhe duke marrë vëmendjen e fansave.

397637_TS_13-07-18_1222382287_

nelson pitana's women

ortega