Kjo nuk është normale – City rikthen rezultatin ndaj Aston Villës 0:2/3:2

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i pestë në takimin ndërmjet Man City dhe Aston Villës, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Premierligë.

Golin e tretë dhe të epërsisë për klubin e Man Cityt e ka shënuar Gundogan në minutën e 81të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 3:2.

VIDEO