Kjo nuk ishte normale – Redmond lëshon një ‘predh’ në portën e Liverpoolit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Southamptonit dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 37’të në Premierligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Southamptonit e ka shënuar Redmond në minutën e 13’të të takimit, shkruan Periskopi,

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO