Komentatori i RTK-së nuk ia përmend fare emrat futbollistëve serbë ndaj Kamerunit

Komentatori i RTK-së nuk ia përmend fare emrat futbollistëve serbë ndaj Kamerunit

Është duke u zhvilluar takimi mes KAMERUNIT dhe serbisë, duel ky në kuadër të Botërorit të Katarit 2022.

Komentatori kosovar i RTK-së, Arben Berisha nuk po komenton fare, aksionte, golat dhe nuk përmendi për asnjë çast emrat e lojtarëve serbë, shkruan Periskopi.

Kjo duket si shenjë revolte nga Berisha në lidhje me flamurin e shfaqur nga serbia në ndeshjen ndaj Brazilit.

Shpërndaje në: