Kosova në disavantazh, Haaland shënon për Norvegjinë

Kosova në disavantazh, Haaland shënon për Norvegjinë

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Norvegjisë dhe Kosovës, duel ky i karakteri miqësor.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Norvegjisë e ka shënuar, Erling Haaland në minutën e 15-të të duelit.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO

Shpërndaje në: