‘Kurtit do ia dhezsha një qiri’ – Ridvan Berisha i shkrin së qeshuri analistat me paraqitjen e tij

Periskopi.com Fun

 

Gazetari i suspenduar Ridvan Berisha ka shkaktuar të qeshura të mëdha në studio gjatë paraqitjes së tij direkte në studion e emisionit Politico, transmeton Periskopi.

I pyetur për situatën e fundit, Berisha tha se ‘’Po të isha një opozitar, do t’i afrohesha afër Kurtit dhe do ia dhezsha një qiri’.

Pastaj i pyetur nëse Osmani do zgjedhet presidente, ai tha që nuk ka mundësi. E pyetje ky i shtroi analistit në studio, Krenar Shala me fjalët:

‘’Hajde Shala, BBC, CNN…’’

‘Cka përfaqëson Vjosa Osmani’, pyetja që e la pa fjalë Shalën.

Ky i fundit ia ktheu ‘Cka përfaqëson futbolli’?

Kështu të qeshura pati gjithë kohën.PERISKOPI/

 

 

Shpërndaje në: