Ky do të jetë dueti mes Getinjos dhe Mozzik

Ky do të jetë dueti mes Getinjos dhe Mozzik

Dy vëllezërit nga Ferizajo Getinjo e Mozik më në fund erdhën me një duet. Kënga e tyre më e re do të quhet “Tony Montana”, dhe pritet të publikohet këtë të mërkurë. Arsyeja pse e kanë titulluar në këtë mënyrë është se ai ka shitur drogë, ndërsa këta të dy po shesin muzikë.

Shpërndaje në: