Lampard e Mourinho nuk durojnë dot njëri-tjetrin, përplasen gjatë ndeshjes

Periskopi.com Sporti

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka përballë Frank Lampard që drejton Chelsean.

Portugezi ka drejtuar mesfushorin gjatë kohës që ishte trajner te Chelsea.

Londinezët po fitojnë me rezultatin 0:1 pas golit të Werner, por në minutën e 27′ Mourinho u kap me Lampardin.

Ai i kërkoi të mos fliste shumë dhe diçka të tillë po e shpjegonte dhe me duar. Lampard u kundërpërgjigj menjëherë.

Më poshtë pamje nga fjalosja mes tyre:

Shpërndaje në: