Legjenda e muzikës shqiptare përkrah Kadri Veselin: Gjithmonë me ty dhe me luftën tënde

Periskopi.com Showbiz

Pas ftesës që morri kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli për tu intervistuar nga dhomat e specializuara të Gjykatës Speciale, pati reagime nga personazhe të ndryshëm.

I fundit që reagoj për këtë rast është këngëtari i njohur Sabri Fejzullahu, shkruan Indeksonline.

“Gjithmonë me ty dhe luftën tënde, për lirinë tonë, për lirinë e fëmijëve, nipave, mbesave tona.” : ka shkruar Sabriu duke e shoqëruar me një fotografi të Kryetarit të Kuvendit të Kosovës në detyrë Kadri Veselit.

Shpërndaje në: