Liga e Kampionëve vazhdon sonte me super përballje, vëmendja te derbi Inter – Real Madrid

Periskopi.com Sporti

Sonte do të vazhdojnë të zhvillohen tetë ndeshje shumë interesante në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, transmeton Periskopi.

Teksa përballja e cila nuk duhet të humbur është ajo mes Interi dhe Real Madridit, takim ky që do të zhvillohet me fillim në orën 21:00.

Në orën 18:55, Shakhtari pret Borussia Monchengladbach, ndërsa Manchester City është mysafir Olympiacos Piraeus.

Ja takimet që do të zhvillohen sonte. /Periskopi

Ajax – Midtjylland

Atletico Madrid – Lokomotiv Moscoë

Bayern Munich – RB Salzburg

Inter – Real Madrid

Liverpool – Atalanta

Marseille – FC Porto

Shpërndaje në: