LIVE – Përfundon rundi i shtatë: Joshua dhe Franklin ishin të barazpeshuar

LIVE – Përfundon rundi i shtatë: Joshua dhe Franklin ishin të barazpeshuar

Tashmë ka përfunduar rundi i shtatë në boksin e peshave të rënda mes Joshuas dhe Franklin.

Franklin dhe Joshua kanë boksuar fuqishëm tani, por që ende nuk kemi nokaut.

Kujtojmë se Joshua ka 24 fitore dhe 3 humbje në karrierën e tij, kurse Franklin ka 21 fitore dhe 1 humbje./Periskopi/

Shpërndaje në: