Liverpooli mendoi se po luan me Norwichin: Atletico me dy copa të shpejta e kthen në realitet

Periskopi.com Sporti

Atletico Madridi ka barazuar rezultatin kundër Liverpoolit, nga 2-0, në 2-2.

Të dy golat e spanjollëve i shënoi Antoine Griezmann, me të dytin që erdhi në minutën e 34-t.

Ai qëlloi pas asistimit nga Joao Felix dhe e bëri me stil.

Streamja – Simple video sharing