Llapi progres në infrastrukturën e stadiumit: Dikur nuk i dallonim lojtarët nga balta

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Llapit ka publikuar disa fotografi interesante në faqen zyrtare të klubit, në ‘Facebook’.

Në fotografitë e publikuara shihet progresi që ka shënuar skuadra llapjane në infrastrukturën e stadiumit.

Akoma më të bukur postimin e bën mbishkrimi, ku thuhet se dikur lojtarët nuk shiheshin nga balta në stadium, kurse sot pamjet janë shumë më të bukura.

“Nuk mund t’i dallonim futbollistët nga balta… sot kemi komoditetin dhe çdo gjë tjetër”, thuhet mes tjerash në postimin e KF Llapit.

Më poshtë periskopi ua përcjell njoftimin e plotë të skuadrës nga Podujeva./Periskopi/

Shpërndaje në: