Lutfi Haziri: Isa Mustafa është gardian i demokracisë

Periskopi.com Lajme

Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri ka thënë se kryetari i partisë së tij, Isa Mustafa është gardian i demokracisë.

Ai ka folur kështu rreth diskutimeve për mesazhin e Mustafës për Kusari-Lilën.

“Secili nesër mundet me u prekë nga kjo sëmundje dhe nuk duhet të bëjmë këso deklarata. Isa Mustafa është gardian i demokracisë”,ka thënë Haziri në Klan./Periskopi/

Shpërndaje në: