Man City barazon kundër Southamptonit të Brojës, Laporte heroi

Periskopi.com Sporti

Manchester City ka barazuar rezultatin kundër Southamptonit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Premier League.

Aymeric Laporte ka shënuar në minutën e 65-të, pas asistimit nga, natyrisht, Kevin De Bruyne, teksa qëlloi cakun me kokë pas një ndërprerjeje dhe krosimi brilant nga belgu.

Shikoni golin më poshtë.

Mix (mixture.gg)