Manchester City – West Ham: Formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – West Ham.

‘Citizens’ luajnë në Etihad në kuadër të Premier League, në kërkim të tri pikëve të reja, përballë West Ham, shkruan Periskopi.

City vjen në këtë ndeshje pas një fitore kundër PSG në Champions League, dhe ka motivin lart.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

MCI: 

WHU: