Marina Vjollca tmerrësisht e lumtur, ju prezanton me dy bebet e saj (Foto)

Marina Vjollca tmerrësisht e lumtur, ju prezanton me dy bebet e saj (Foto)

Moderatorja Marina Vjollca dhe partneri i saj Getoar Selimi janë duke planifikuar dasmë. 

Por sot ajo ka treguar entuziazmin duke na prezantuar me dy bebet e saj.

Në shtëpinë e çiftit janë shtuar dy anëtare të reja. Ajo i ka qyajtur dy macet e vogla, si bebet e saj. Marina duket super e lumtur dhe e përkushtuar ndaj tyre.

Shpërndaje në: