Martohet në fustan të zi për një arsye interesante

Martohet në fustan të zi për një arsye interesante

Jemi mësuar ti shohim nuset ne fustane të bukur e të bardhë. Por SOPHIE CACHIA ka vendosur të bëjë diçka më ndryshe. Ajo në ditën e dasmës ka veshur një fustan të zi. Ndërsa burri i saj xhaketë ngjyrë vishnje, dhe pantollona lëkure. Martesa e tyre ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale, por shumica e kanë pëlqyer këtë ide.
Sophie mendon që ” Që fustanin e bardhë të nusërisë e veshin vetëm virgjëreshat”. Nërsa ato që nuk janë të virgjëra të veshin fustane me ngjyra më të mbyllta, por asesi të bardhë.

Shpërndaje në: