Mavraj jep deklaratë e cila ngjallë dyshime se Cana shet ndeshjet e kombëtares

Mavraj jep deklaratë e cila ngjallë dyshime se Cana shet ndeshjet e kombëtares

Mbrojtësi i Kombëtares Mërgim Mavraj ka shokuar me deklaratën e tij për gafën në ndeshjen me Austrinë. Topin e lash pasi me Cana më tha: “Lëre se nuk ke njeri mbrapa”.

Në raste se kjo është e vërtetë, çdo dyshim për shitje ndeshjesh nga kapiteni Cana nuk është me dyshim. Tifozët dhe gazetarët sportiv prej kohesh akuzojnë Lorik Canën që grumbullohet në ekip vetëm për të shitur ndeshjet.

Deklarata e Mavraj është padyshim certifikimi i të gjitha dyshimeve për trukime.

 

Shpërndaje në: