Meçi në MMA mes blogeres femër dhe yllit të pornos mashkull, ndërpritet nga fansi që futet në ring

Periskopi.com Sporti

Një tifoz është futur në oktogonin e MMA për të ndaluar një meç.

Meçi (i gjinisë së përzier) mes një blogeri dhe ylli të pornografisë nuk ka shkuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Një tifoz tentoi të ndalte këtë meç mes Sasha Mamaha dhe yllit të pornografisë, Alexander Pistoletov.

Mamaha kishte mbi 100 mijë subscribers në YouTube, derisa Pistoletov është yll i pornografisë nga Rusia.

Pistoletov po e dominonte duelin derisa një tifoz kapërceu telat dhe ndërhyri për të ndërprerë duelin.

Gjyqtari më pas rivendosi luftëtarët dhe vazhdoi duelin, të cilin Pistoletov e fitoi më vonë.

Shikoni momentin.