Mercedes i dizajnuar sipas dëshirës së Kim dhe Kanye

Mercedes i dizajnuar sipas dëshirës së Kim dhe Kanye

Bukuroshja 35 vjeçare Kim Kardishian dhe burri i saj Kanye janë bërë me veturë të re.

Duket se çifti janë adhuruës të markës Marcedes. Vetura kap vlerën e 200.000 eurove.

Kuptohet që ky është vetëm çmimi fillestar pa i numëruar edhe kërkesat ekstra të Kim dhe Kanye

 

Shpërndaje në: